HAKKıNDA

Shenzhen Huijietong International Freight Forwarding Co., Ltd. 2007 yılında kurulan VITA International.& Jiaking import & export Co., Ltd., müşterilere tek elden/özelleştirilmiş hizmetler sunan sanayileşme ve modern hizmet duygusuna sahip kapsamlı bir uluslararası tedarik zinciri şirketidir. Ana hizmetleri arasında deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, FBA nakliye, Break toplu nakliye, konteyner ticareti, Deniz Sigortası vb. Şirketin büyük limanlarda tescilli konteyner kamyonları, depoları ve gümrük komisyoncuları vardır ve bu da her bir lojistik bağlantının verimliliğini daha iyi garanti edebilir. Çin üzerindeki büyük limanlarda yeni ve ikinci el konteynerler, reefer konteynerleri Açık üst konteyner ve diğer özel konteynerler sunuyoruz. Ayrıca yenileme ve diğer özelleştirilmiş hizmetleri de destekler. Geliştirme yılları içinde, VITA iyi sözleşme navlun oranı, istikrarlı denizaşırı temsilci ve profesyonel hizmet yetenekleri ile mükemmel bir hizmet ekibi oluşturdu. Hizmet Guangdong Xiamen, Şangay, Ningbo, Qingdao ve benzeri kapsamıştır. Uluslararası ajans ağı dünyayı kapsar. Avrupa, Amerika, Okyanusya, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu bölgesi gibi. VITA on yıldan fazla bir süredir mücadele ediyor, endüstriyel rekabet ve zorluklar yaşıyor. Önce istikrar, bütünlük ve müşteri geliştirme kavramına bağlı kalmak ve sağlam bir kazan-kazan oluşturmak. Takım giderek daha üstün hale geliyor. Vita, bizi destekleyen müşterilere minnettar, sadece ekibin gittikçe daha üstün hale geldiği için. VITA, her gönderinizin güvenli bir şekilde ulaşmasına izin verin.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

What faktörleri kaliteli deniz nakliye ajansının fiyatını etkileyecektir

Fveya 200kg üzerinde herhangi bir kargo, kaliteli deniz nakliye ajansı en ucuz seçenek olabilir. Kaliteli bir deniz nakliye ajansının fiyatını göz önünde bulundurarak karmaşık olabilir çünkü birçok değişken vardır ve çoğu yılın farklı zamanlarında sürekli olarak değişmektedir. To kalite deniz nakliye ajansı fiyatını etkileyen referans faktörleri aşağıdaki gibidir:


Huijietong nakliye taşımacılığının ana temel işleri nelerdir?

Nakliye, hava taşımacılığı, demiryolu, FBA taşımacılığı, LCL, dökme yük, dökme kargo ro-ro gemi taşımacılığı, deniz-kara-hava kombine taşımacılığı, üçüncü ülke aktarma, Çin-Hong Kong taşımacılığı, depolama, gümrük beyannamesi, deniz sigortası vb. ..


Huijietong Uluslararası Lojistik, Hava Taşımacılığı Hizmeti Avantajı

Shenzhen ve Hong Kong üzerinden dünyanın çeşitli bölgelerine 30'dan fazla direkt uçuş var ve müşterilere yüksek kaliteli ve eksiksiz lojistik ve tedarik zinciri çözümleri sunuyor...


Shenzhen Huijietong Freight Forwarding Co., Ltd., yeni resmi web sitesi açıldı

2007 yılında kurulan yan kuruluşu Shenzhen Jiajing Import and Export Co., Ltd. sanayileşme ve modern hizmet bilincine sahip bir şirkettir.


Nakliye şirketi: Yüksek talep, yüksek navlun ve gecikmeler için suçlu! ABD, nakliye şirketlerinin denetimini güçlendirmek için anlaşma imzaladı

ABD Federal Denizcilik Komisyonu ve Adalet Bakanlığı Antitröst Departmanının denizcilik şirketlerinin ekonomik denetimini güçlendirmek için bir anlaşma imzaladığı bildirildi.


Uluslararası yük iletici nedir?

Uluslararası yük ileticileri, Çin'den ABD'ye, Kanada Fransa Almanya İtalya'ya vb. Nakliye taşımacılığı yapan işletmelere küresel yük taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.


FCL deniz taşımacılığı hizmeti nedir

FCL deniz taşımacılığı hizmeti üreticileri, tüm konteynerin deniz yoluyla, yani FCL adı verilen tüm konteynerin deniz yoluyla gönderildiğini söyler. Bu, tüm konteynerin yalnızca bir göndericisinin, LCL'den nispeten daha kolay olan hedef bağlantı noktasına taşındığı anlamına gelir.


DDU hava taşımacılığı neler içerir

Teslim Edilmiş Vergisi Ödenmemiş (DDU), ithalatçı ülkenin vergi öncesi teslimat koşuludur. Satıcı, ithalat gümrükleme formalitelerinden geçmemiş ve nakliye araçlarından indirilmemiş malları ithal eden ülkenin belirlenen yerinde alıcıya teslim ettiğinde.


daha fazla göster