O FIRMIE 

Shenzhen Huijietong International Freight Forwarding Co., Ltd. Założona w 2007 roku, VITA International.& Jiaking import & export Co., Ltd. to kompleksowe międzynarodowe firmy łańcucha dostaw z poczuciem industrializacji i nowoczesnych usług, które zapewniają klientom kompleksowe/dostosowane usługi. Jego główne usługi obejmowały żeglugę morską, żeglugę lotniczą, wysyłkę FBA, wysyłkę luzem, handel kontenerami, ubezpieczenie morskie i tak dalej. Firma posiada własne ciężarówki kontenerowe, magazyny i pośredników celnych w głównych portach, które mogą lepiej zagwarantować wydajność każdego łącza logistycznego. Oferujemy nowe i używane kontenery, kontenery chłodnicze Otwarty górny kontener i inne specjalne kontenery w głównych portach nad Chinami. A także wspierać renowację i inne spersonalizowane usługi. W ciągu wielu lat rozwoju VITA utworzyła doskonały zespół serwisowy z dobrą stawką frachtową, stabilnym zagranicznym agentem i profesjonalnymi talentami serwisowymi. Usługa objęła Guangdong Xiamen, Szanghaj, Ningbo, Qingdao i tak dalej. Międzynarodowa sieć agencji obejmuje cały świat. Takich jak Europa, Ameryka, Oceania, Azja Południowo-Wschodnia i obszar Bliskiego Wschodu. VITA walczy od ponad dziesięciu lat, doświadczając konkurencji przemysłowej i wyzwań. Przestrzeganie koncepcji rozwoju, polegającej na stabilności, uczciwości i kliencie, a także stworzenie solidnej wygranej. Zespół staje się coraz bardziej wybitny. Vita jest wdzięczna klientom, którzy nas wspierają, tylko dla których zespół staje się coraz bardziej wybitny. VITA, pozwól każdej przesyłce dotrzeć bezpiecznie.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jakie czynniki wpłyną na cenę wysokiej jakości agencji żeglugi morskiej

W przypadku każdego ładunku powyżej 200kg najtańszą opcją może być wysokiej jakości agencja żeglugi morskiej. Obliczanie ceny wysokiej jakości agencji żeglugi morskiej może być skomplikowane, ponieważ istnieje wiele zmiennych, a większość z nich stale się zmienia w różnych porach roku. Czynniki referencyjne, które wpływają na cenę wysokiej jakości agencji żeglugi morskiej, są następujące:

2022-10-04 Zobacz więcej

Jakie są główne główne rodzaje działalności spedycji Huijietong?

Żegluga, transport lotniczy, kolej, transport FBA, LCL, ładunki masowe, transport statków ro-ro, transport kombinowany morze-ziemia-powietrze, przeładunek z krajów trzecich, transport Chiny-Hongkong, magazynowanie, deklaracja celna, ubezpieczenie morskie itp.

2021-05-08 Zobacz więcej

Huijietong International Logistics, przewaga usług frachtu lotniczego

Istnieje ponad 30 bezpośrednich lotów do różnych części świata przez Shenzhen i Hongkong, zapewniając klientom wysokiej jakości i kompletne rozwiązania logistyczne i łańcucha dostaw...

2021-05-08 Zobacz więcej

Shenzhen Huijietong Freight Forwarding Co., Ltd., nowa oficjalna strona internetowa została otwarta

Założona w 2007 roku, jej spółka zależna Shenzhen Jiajing Import and Export Co., Ltd. jest firmą o industrializacji i nowoczesnej świadomości usług...

2021-05-08 Zobacz więcej

Firma żeglugowa: Wysoki popyt jest winowajcą wysokich frachtów i opóźnień! Stany Zjednoczone podpisują umowę o wzmocnieniu nadzoru nad firmami żeglugowymi

Poinformowano, że Federalna Komisja Morska Stanów Zjednoczonych i Departament Antymonopolowy Departamentu Sprawiedliwości podpisały porozumienie o wzmocnieniu nadzoru gospodarczego nad firmami żeglugowymi.

2021-05-08 Zobacz więcej

Co to jest międzynarodowy spedytor?

Międzynarodowi spedytorzy świadczą globalne usługi transportu towarowego dla firm wysyłających towary z Chin do USA, Kanady Francja Niemcy Włochy i tak dalej.

2021-12-14 Zobacz więcej

Co to jest usługa frachtu morskiego FCL

Producenci usług frachtu morskiego FCL informują, że cały kontener jest wysyłany drogą morską, czyli cały kontener, który nazywa się FCL. Oznacza to, że tylko jeden nadawca całego kontenera jest transportowany do portu docelowego, co jest stosunkowo łatwiejsze niż LCL.

2021-12-20 Zobacz więcej

Co obejmuje fracht lotniczy DDU

Dostarczone cło niezapłacone (DDU) to warunek dostawy przed opodatkowaniem kraju importującego. Gdy sprzedawca przekazuje towary, które nie przeszły przez przywozowe formalności związane z odprawą celną i nie zostały wyładowane ze środka transportu, kupującemu w wyznaczonym miejscu kraju przywozu.

2022-01-10 Zobacz więcej

Zobacz więcej