PAR 

Shenzhen huijietong international freight forwarding co., ltd. dibināts 2007. gadā, vita international. & jiaking import & export co, ltd ir visaptverošs starptautisks piegādes ķēdes uzņēmumiem ar sajūtu industrializācijas un modernu pakalpojumu, kas nodrošina klientiem ar vienu pieturu/pielāgotus pakalpojumus. Tās galvenie pakalpojumi ietvēra jūras kuģniecības, gaisa kuģniecības, fba kuģniecības, break bulk shipping, konteineru tirdzniecība, jūras apdrošināšana un tā tālāk. Uzņēmumam ir patentēti konteineru kravas, noliktavas un muitas brokeri lielākajās ostās, kas var labāk garantēt katra loģistikas saite efektivitāti. Mēs piedāvājam jaunus un lietotu konteinerus, konteinerus open top konteineru un citus īpašus konteinerus lielākajās ķīnas ostās. Un arī atbalsta renovāciju un citus pielāgotus pakalpojumus. Gadu attīstības laikā vita ir izveidojusi lielisku servisa komandu ar labu līguma kravu likmi, stabilu ārvalstu aģentu un profesionālu apkalpošanas talantu. Pakalpojums ir pārklāts guangdong xiamen, shanghai, ningbo, qingdao un tā tālāk. Starptautisko aģentūru tīkls aptver visā pasaulē. Piemēram, eiropā, amerikā, okeānijā, dienvidaustrumāzijā un tuvajos austrumos. Vita ir cīnījusies vairāk nekā desmit gadus, piedzīvo rūpniecības konkurenci un izaicinājumus. Ievērojot attīstības koncepciju stabilitāte, integritāti un klientu vispirms, un izveidot cietu win-win. Komanda kļūst arvien izcilāka. Vita ir pateicīga klientiem, kuri mūs ir atbalstījuši, tikai tiem komanda kļūst arvien izcilāka. Vita, ļaujiet katram jūsu sūtījums ierasties droši.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Kā izvēlēties labāko kravas ekspedītoru ķīnā uz asv uzņēmumu

Uz ko jāpievērš uzmanība izvēloties labāko kravas ekspedīciju ķīnā uz asv uzņēmumu? Patiesībā, kamēr mēs zinām vairāk un salīdzināt detaļas par dažādiem uzņēmumiem, mēs varam zināt, ka profesionālā labākais kravas pārvadātājs ķīna uz asv uzņēmumiem ne tikai ir viens-stop intīmo pakalpojumu, bet arī ir labāka reputācija nozarē.

2022-04-30 skatīt vairāk

Labākais kravas ekspedītors ķīnā uz asv uzņēmumam ir nepieciešams uzlabot sevi daudzos aspektos


Kādi ir galvenie huijietong kravas pārvadājumu uzņēmumi?

Transports, gaisa transports, dzelzceļš, fba transports, lcl, beramkravas ro-ro kuģu pārvadājumi, jūras-sauszemes-gaisa kombinētais transports, trešo valstu pārkraušana, ķīna-honkonga transports, noliktavas, muitas deklarācija, jūras apdrošināšana utt ..

2021-05-08 skatīt vairāk

Jaunais vjetnama-pnw express pakalpojums nāk amid pieaugums se āzijas importa


Huijietong starptautiskā loģistika, gaisa pārvadājumu pakalpojumu priekšrocība

Ir vairāk nekā 30 tiešie lidojumi uz dažādām pasaules daļām caur shenzhen un hong kong, sniedzot klientiem augstas kvalitātes un pilnīgu loģistikas un piegādes ķēdes risinājumus...

2021-05-08 skatīt vairāk

Shenzhen huijietong freight forwarding co., ltd., jaunā oficiālā tīmekļa vietne atklāja

Dibināta 2007. gadā, tās meitas uzņēmums shenzhen jiajing import and export co., ltd. ir uzņēmums ar industrializāciju un modernu pakalpojumu izpratni...

2021-05-08 skatīt vairāk

Kāpēc jums ir nepieciešams labākais kravas nosūtītājs ķīna uz asv piegādātājiem

Neatkarīgi no tā, vai tas ir ārējās tirdzniecības uzņēmums vai individuālu rūpniecības un komerciālo mājsaimniecību, tas parasti ir nepieciešams izvēlēties labāko kravas transportētājs ķīna asv piegādātājiem, lai pārvadātu dažādas preces. Tāpēc attīstības tendence labākā kravas ekspedītoru ķīna uz asv piegādātājiem ir stingri veicināta, un attīstības tendence visa transporta nozare ir kļuvusi arvien acīmredzamāka.

2022-05-06 skatīt vairāk

Kuģniecības uzņēmums: augsta pieprasījums ir vainotājs par augstu kravu un kavēšanās! Asv paraksta vienošanos, lai stiprinātu kuģniecības uzņēmumu uzraudzību

Tiek ziņots, ka asv federālā jūras komisija un tieslietu departamenta antimonopoldepartaments parakstīja vienošanos par kuģniecības uzņēmumu ekonomiskās uzraudzības stiprināšanu.

2021-05-08 skatīt vairāk

skatīt vairāk