אודות

שנזן Huijietong בינלאומי שילוח מטענים ושות, Ltd. הוקם בשנת 2007, ויטה בינלאומי. & Jiaking יבוא ויצוא ושות, בע"מ הוא מקיף בינלאומי אספקת שרשרת חברות עם את תחושה של תיעוש מודרני שירות, אשר לספק ללקוחות עם אחד-להפסיק/שירותים מותאמים אישית. שלה ראשי שירותי כלול ים חינם, אוויר חינם, FBA חינם, לשבור בתפזורת חינם, מיכל סחר, ימי ביטוח וכן הלאה. החברה יש קניינית מיכל משאיות, מחסנים ו סוכני מכס גדולים יציאות, אשר יכול טוב יותר להבטיח את יעילות של כל לוגיסטיקה קישור. אנו מציעים חדש ושנייה-יד מכולות, מכולות קירור פתוח למעלה מיכל מיוחדים אחרים מכולות גדולים יציאות מעל סין. וגם תמיכה ושיפוץ אחרים שירותים מותאמים אישית. בתוך שנים של פיתוח, ויטה יצר מצוין שירות צוות עם טוב חוזה משא שיעור, יציב בחו"ל סוכן ושירות מקצועי כשרונות. את שירות יש מכוסה גואנגדונג שיאמן, שנחאי, Ningbo, Qingdao וכן הלאה. את בינלאומי סוכנות רשת מכסה מעל העולם. כגון אירופה, אמריקה, אוקיאניה, דרום מזרח אסיה והמזרח התיכון אזור. VITA נאבק במשך יותר מעשר שנים, חווה תעשייתי תחרות ואתגרים. דבקות הפיתוח של יציבות, יושרה ולקוחות ראשון, ולבנות מוצק win-win. את צוות הופך יותר יותר מצטיין. Vita הוא אסיר תודה ללקוחות שהיו תמיכה ארה"ב, רק עבור מי את צוות הופך יותר יותר מצטיין. ויטה, בואו כל המשלוח שלך להגיע בשלום.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

מה גורמים ישפיע על מחיר של איכות ים חינם סוכנות

עבור כל מטען מעל 200kg, באיכות ים חינם סוכנות עשוי להיות את האפשרות הזולה ביותר. חישוב המחיר של איכות ים חינם סוכנות יכול להיות מסובך כי יש הרבה משתנים, ורובם הם כל הזמן שינוי בזמנים שונים של שנה. את התייחסות גורמים המשפיעים על מחיר של איכות ים חינם סוכנות הם כדלקמן:

2022-10-04 ראה עוד

מה הם העיקרי עסקי ליבה של Huijietong שילוח מטענים?

חינם, אוויר תחבורה, רכבת, FBA תחבורה, LCL, מטען בתפזורת, מטען בתפזורת ro-ro ספינה תחבורה, ים ביבשה באוויר בשילוב תחבורה, שלישית-המדינה שטיעון, סין-הונג קונג תחבורה, אחסנה, הצהרת מכס, ימי ביטוח, וכו '..

2021-05-08 ראה עוד

Huijietong בינלאומי לוגיסטיקה, אוויר משא שירות יתרון

יש יותר מ 30 טיסות ישירות לחלקים שונים של העולם באמצעות שנזן והונג קונג, מתן לקוחות עם גבוהה-איכות ולהשלים לוגיסטיקה ואספקה שרשרת פתרונות...

2021-05-08 ראה עוד

שנזן Huijietong שילוח מטענים ושות, בע"מ, האתר הרשמי החדש נפתח

הוקם בשנת 2007, חברת הבת שלה שנזן ג 'יא J ינג יבוא ויצוא ושות, בע"מ היא חברה עם תיעוש מודרני שירות מודעות...

2021-05-08 ראה עוד

חברת ספנות: ביקוש גבוה הוא את האשם גבוה משא ועיכובים! ארה"ב סימנים הסכם כדי לחזק פיקוח של חברות ספנות

הוא דיווח כי פדרלי ימית ועדת הגבלים עסקיים למחלקה של צדק חתמנו על הסכם כדי לחזק את כלכלי פיקוח של חינם חברות.

2021-05-08 ראה עוד

מה הוא משלח בינלאומי?

ומשלחים בינלאומיים לספק הגלובלי משא תחבורה שירותים לעסקים חינם משא מסין לארה"ב, קנדה צרפת גרמניה איטליה וכן הלאה.

2021-12-14 ראה עוד

מה הוא FCL ים משא שירות

FCL ים משא שירות יצרנים תגיד לך שכל מיכל הוא נשלח על ידי ים, כי הוא, את כל מיכל, אשר נקרא FCL. זה אומר כי רק אחד שוגר של כל מיכל הוא מועבר ליעד נמל, אשר הוא יחסית קל יותר מ LCL.

2021-12-20 ראה עוד

מה עושה DDU אוויר משא כולל

החובה נמסרה שלא שולם (DDU) הוא מראש משלוח מס מצב של יבוא הארץ. כאשר את מוכר ידיים על המוצרים כי יש לא עברו את יבוא מהמכס פורמלי יש לא כבר פרק מפני אמצעי התחבורה הקונה המיועד מקום של יבוא הארץ.

2022-01-10 ראה עוד

ראה עוד