MEIST

Shenzhen Hudaong International Freight Forwarding Co., Ltd. Asutatud 2007. aastal VITA International. Liidu tootmisharu tootmiskulud Ltd. on terviklik rahvusvaheline tarneahela ettevõtted industrialiseerimise ja kaasaegse teenuse, mis pakuvad klientidele ühekordseid / kohandatud teenuseid. Selle peamised teenused hõlmasid merevedu, lennulevandus, FBA laevandus, Break bulk laevandus, konteinerkaubandus, Merekindlustus ja nii edasi. Ettevõttel on konteinerautod, laod ja tollimaksud suurtes sadamates, mis tagab iga logistika ühenduse tõhususe. Pakume uusi ja kasutatud konteinereid, reefer konteinereid Avatud top konteineri ja muid spetsiaalseid konteinereid suurtes sadamates üle Hiina. Samuti toetab renoveerimist ja muid kohandatud teenuseid. Aastate jooksul pärast arengut on VITA moodustanud suurepärase teenuse meeskonna hea lepingulise kaubaveo hinnaga, stabiilne välismaaagent ja professionaalne teenuse andeks. Teenus on hõlmatud Guangdong Xiamen, Shanghai, Ningbo, Qingdao ja nii edasi. Rahvusvaheline agentuuri võrgustik hõlmab üle maailma. Näiteks Euroopa, Ameerika, Okeaania, Kagu-Aasia ja Lähis-Ida piirkond. VITA on võidelnud rohkem kui kümme aastat, kogenud tööstuslikku konkurentsi ja väljakutseid. Järgida arengu kontseptsioon stabiilsus, terviklikkus ja kliendi esimene, ja ehitada kindel win-win. Meeskond muutub üha suuremaks. Vita on tänulik klientidele, kes on meid toetanud, kellele meeskond muutub üha suuremaks. Vita, lase igal oma saadetisel turvaliselt saabuda.

vaata rohkem

TOODE

vaata rohkem

UUDISED

Millised tegurid mõjutavad kvaliteetse merelaevandusagentuuri hindu?

Kõige rohkem kui 200 kg kauba puhul võib kvaliteetne mereveoagentuur olla kõige odavam võimalus. Hinna arvutamine kvaliteetse merelaevandusagentuuri võib olla keeruline, sest on palju muutujaid, ja enamik neist muutuvad pidevalt erinevatel aegadel aastas. Kvaliteetse merelaevandusagentuuri hinda mõjutavad võrdlustegurid on järgmised:

2022-10-04 vaata rohkem

Millised on peamised Hudajongi eksporditava kaubaveo põhitegevused?

Laevandus, õhutranspord, raudtee, FBA transport, LCL, lahtilasti, lahtilasti ro-ro laeva transport, mere-maa-õhu kombineeritud transport, kolmandate riikide ümberlaadimine, Hiina-Hongkongi transport, ladustamine, tollideklaratsioon, merekindlustus jne...

2021-05-08 vaata rohkem

Hudajong International Logistics, Air Freight Service eelises

Seal on rohkem kui 30 otselendu eri osades maailmas läbi Shenzheni ja Hong Kong, pakkuda klientidele kvaliteetseid ja terviklikke logistika- ja tarneahela lahendusi...

2021-05-08 vaata rohkem

Uus ametlik veebileht on avatud uus ametlik veebisait.

Asutatud 2007. aastal oma tütarettevõte Shenzhen Jiajing Import and Export Co., Ltd. on ettevõte industrialiseerimise ja kaasaegse teenuse teadlikkuse ....

2021-05-08 vaata rohkem

Laevandusettevõte: Kõrge nõudlus on süüdlane kõrge kaubaveo ja viivitused! USA allkirjastab lepingu tugevdada järelevalvet laevandusettevõtetes

Teatatakse, et USA Föderaalne merenduskomisjon ja justiitsministeeriumi konkurentsiamet allkirjastasid lepingu majanduse tugevdamise kohta. laevandusettevõtjate järelevalve.

2021-05-08 vaata rohkem

Mis on rahvusvaheline ekspedeerija?

Rahvusvaheline ekspedeerijad pakuvad ülemaailmsete kaubaveoteenuseid ettevõtetele kaubaveo kaubavedu Hiina usa, Canada Prantsusmaa Saksamaa Itaalia ja nii edasi.

2021-12-14 vaata rohkem

Mis on FCL mereveoteenus;

FCL mereveoteenuse tootjad ütlevad, et kogu konteiner toimetatakse mere teel, see tähendab kogu konteiner, mida nimetatakse FCL. See tähendab, et kogu konteineri saatja veetakse sihtsadamasse, mis on suhteliselt lihtsam kui LCL.

2021-12-20 vaata rohkem

Mida hõlmab DDU õhu kaubaveo

Tarnitud tollimaksu maksmata (DDU) on importiva riigi maksueelne tarnetingimus. Kui müüja annab üle kauba, mis ei ole läbinud importiva tolliformaalsusi ja mida ei ole transpordivahendist maha laaditud. ostja importiva riigi määratud kohas.

2022-01-10 vaata rohkem

vaata rohkem